Ósemka Mieczy
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


/suty/ Jesteś brzydki a szkielet ma 206 kości! /suty/
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 [8 Mieczy] Włóczykij

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Włóczykij

Włóczykij


Male Dołączenie : 06/12/2012

[8 Mieczy] Włóczykij Empty
PisanieTemat: [8 Mieczy] Włóczykij   [8 Mieczy] Włóczykij EmptyCzw Gru 06, 2012 1:39 am

Imię: Brak
Nazwisko: Brak
Pseudonim/zawołanie: Włóczykij/Tułacz/Pielgrzym/Obieżyświat/inne...



Cechy fizyczne
Wątłej postury, kryje sylwetkę w fałdach płaszcza. Smukłe rysy twarzy przywodzą na myśl Elfa, jednak dyskredytuje go w tym aspekcie brak długich uszu. Jest opalony od słońca i ma nienaturalnie błękitne oczy, bardzo czyste i głębokie. Wysuszone czarne włosy kołtunią się na wietrze lub uklepują pod kapeluszem. Delikatna i gładka skóra kontrastuje z codziennymi trudami i wyzwaniami.

Takson: Człowiek
Wiek: 26 lat
Wzrost: 153
Waga: 50



Statystyki

Siła:
Zwinność:
Wytrzymałość:
Intelekt:
Urok osobisty:



Wyposażenie:
Kapelusz, skórzany płaszcz i tunikę..Znoszone spodnie i starte, acz solidne buty. Wytrzymały prosty kij ok. 135 cm. Plecak a w nim: da jabłka bochenek chleba, pół butelki czerwonego wina i kawałek sera. Drewniana miska, ostry nóż i krzesiwo. Gitara.



Kraina: Kocioł



Biografia: Życie jest jak sen, przynajmniej dla Mnie. Gdy zaczynamy śnić pojawiamy się w jakiejś sytuacji, ale nie potrafimy określić co działo się godzinę przed sytuacją w która rozpoczęła sen. Dla mnie tym początkiem jest Droga. Szedłem gdzieś, nawet nie wiem gdzie i po co. Wiem że miałem iść więc idę. Opuściłem Kocioł i wędruje w poszukiwaniu Celu swojej podróży. Tak wędruję od 6 lat, właściwie wędruje dłużej. Od 6 lat uświadomiłem sobie że wędruje, zabawne... Mieliście kiedyś tak że robiąc coś Nagle zorientowaliście się że To robicie? Naprawdę ciekawe uczucie.
A co robiłem przez owe 6 lat? Wszystko i nic.. Wędrowałem tu i tam, zwiedzałem świat. Co jakiś czas zatrzymuję się w mniejszych wioskach gdzie zabawiam ludzi historiami z dalekich krain, a czasem też zagram coś za kawałek chleba lub dach nad głową. Wiodę zwykłe życie, nie ma o czym opowiadać.

(jako że biografia niewiele mówi dodam coś od siebie by opisać bohatera)
Opis Postaci: Spokojny i optymistyczny człowiek. Wierzy w przeznaczenie i nic nie jest w stanie mu tej wiary zachwiać, nawet widmo rychłej i bolesnej śmierci. Nie jest przy tym głupi. Zna języki i zwyczaje innych ras, sporo wie o Elfach i Goblinach. Nie umie jednak zachować się w wyższych sferach, etykieta dworska jest mu obca. Ma szeroką wiedzę o krainach i regionach, żyjących tam ludziach. Wie jak zorganizować sobie nocleg w polu i jakie rośliny są jadalne, jak przyrządzić zjadliwy posiłek z niemal wszystkiego.
Celem samym w sobie jest dla niego podróż, widzi w niej swoje powołanie i przeznaczenie. Będzie szedł tak długo aż nie uzna że zaszedł na miejsce, skąd będzie wiedział? Odpowiedziałby że będzie wiedział i kropka. Tak mocno wierzy w przeznaczenie że jest to dla niego równie oczywiste co wschód słońca, jeśli nie bardziej.
Nie przywiązuje się do niczego, ani rzeczy ani osób. Nie wynika to nawet z jego filozofii życia w podróży, tak po prostu ma. Od kiedy pamięta nie był do niczego przywiązany. Nie rozpamiętuje przeszłości, nie zastanawia się zbyt nad przyszłością. Żyje wyłącznie w teraźniejszości.
Nie zna granic i norm. Naturalnym wydaje mu się spotkanie przyjaciela po trzech latach rozłąki i po wymianie dwóch zdań ruszenie w dalszą drogę. Ciężko go zdziwić gdyż w życiu widział już wiele. Sam wyruszył z Kotła więc rzeczy nienormalne są dla niego na porządku dziennym. Mimo to gubi się czasem przy najprostszych sytuacjach. Nie ma broni i nie zabezpiecza się w żaden sposób przed napadami.

Koncept:
Nie oczekuje niczego specjalnego względem fabuły może być dosłownie cokolwiek, ale dobrze by było jak by było to urozmaicone. Częstotliwość odpisów będzie raczej niska. Preferuję 1 odpis tygodniowo, w razie bardziej napiętych okresów 1 odpis na dwa tygodnie. Oczywiście wszystko zależy od sytuacji, jak będą wychodziły 2 posty tygodniowo to się nie obrazę Wink
Powrót do góry Go down
___
Forumfeller
Forumfeller
___


Male Dołączenie : 23/06/2012

[8 Mieczy] Włóczykij Empty
PisanieTemat: Re: [8 Mieczy] Włóczykij   [8 Mieczy] Włóczykij EmptySob Gru 08, 2012 9:17 pm

Opóźnienie akceptacji ze względu na konsultacje pewnej kwestii z graczem przez PW.
Powrót do góry Go down
___
Forumfeller
Forumfeller
___


Male Dołączenie : 23/06/2012

[8 Mieczy] Włóczykij Empty
PisanieTemat: Re: [8 Mieczy] Włóczykij   [8 Mieczy] Włóczykij EmptyPią Gru 14, 2012 9:39 pm

przygoda będzie jutro Smile
Powrót do góry Go down
___
Forumfeller
Forumfeller
___


Male Dołączenie : 23/06/2012

[8 Mieczy] Włóczykij Empty
PisanieTemat: Re: [8 Mieczy] Włóczykij   [8 Mieczy] Włóczykij EmptyNie Gru 16, 2012 6:29 pm

przygoda:
https://8mieczy.forumpolish.com/t122-wloczykij#1279


cechy:
• Był w kotle – nikt nie wie co z tego może wyniknąć 
• Lekkoduch - nie przejmuje się zbytnio niczym. Ciężko go wprawić w osłupienie, szok, czy jakieś stany depresyjne i lękowe
• Globtroter – wie sporo o świecie, z własnego doświadczenia. Zna kilka języków, potrafi dogadać się z krasnoludami, fejami, elfami, goblinami, różnymi narodami.
• „się masz papież!” – brak umiejętności zachowania się w towarzystwie wyższych sfer
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[8 Mieczy] Włóczykij Empty
PisanieTemat: Re: [8 Mieczy] Włóczykij   [8 Mieczy] Włóczykij Empty

Powrót do góry Go down
 
[8 Mieczy] Włóczykij
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [8 Mieczy] Meodyn
» [8 Mieczy] Willlard
» [8 Mieczy] agaenei
» [8 Mieczy] Szczur
» [8 Mieczy] Jarled

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ósemka Mieczy :: Sprawy ważkie :: Karty Postaci-
Skocz do: