Ósemka Mieczy
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


/suty/ Jesteś brzydki a szkielet ma 206 kości! /suty/
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dalibóg! Skąd taka beznadziejna nazwa?!

Go down 
AutorWiadomość
Swantewit
Administrator
Swantewit


Male Dołączenie : 22/06/2012
Wiek : 32
Skąd : Łomża

Dalibóg! Skąd taka beznadziejna nazwa?! Empty
PisanieTemat: Dalibóg! Skąd taka beznadziejna nazwa?!   Dalibóg! Skąd taka beznadziejna nazwa?! EmptyPią Lis 16, 2012 12:09 pm

Pewnego letniego dnia po zakończeniu Kampanii Czerwcowej...
*dryń, dryń* *dryń, dryń* Swantewit odbiera komórkę.

Soulforged: Ty chciałeś to forum założyć ta?
Swantewit: No
Soulforged: I to takie plain fantasy?
Swantewit: Jak stare dobre LS //Lodowe Szczyty//, tylko nie będziemy wskrzeszać tego trupa, bo XXX //imię-nick ocenzuowane coby nie psuć reputacji pewnej osobie// przyjdzie i stwierdzi: 'Łohuhohu! Moje forum, które zrobiłem ja i które jest moje stoi już 6 roczek!' Sam wiesz, ze to my we dwóch ciągnęliśmy tego molocha, a on wchodził co rok, co dwa i dawał sobie w podpis w różnych miejscach, że JEGO forum stoi już n-ty rok... Szkoda, że z jego forum została tylko nazwa, bo nie pozwalał nam żadnych zmian wprowadzać dopóki nie przejęliśmy tego przybytku...
Soulforged: A Ty jak zawsze marudny...
Swantewit: Kto ja? Ja nie marudzę! Nigdy!
Soulforged: Przeczytaj wymianę zdań wyżej i patrz ile tekstu powiedziałeś!
Swantewit: Jak mam czytać, kiedy rozmawiamy przez komórkę?!
Soulforged: Kiedyś Ci się uda!
Swantewit: Do rzeczy - pomysł jest, ale nie ma nazwy.
Soulforged: Pomyśl! Ty umiesz różne rzeczy wymyślać!
Sw: No właśnie nie umiem! Jedyne co mi przychodzi do głowy to "Zmierzch Bogów", ale już jest taki film.
So: Mhm...
Sw: A Ty nic nie dasz rady wymyślić?
So: Serowa kraina! I dużo jednorożców!
Sw: No tak...
So: Pamiętaj o jednorożcach!
Sw: I tęczy...
So: O tak tęcza też! I tuńczyk!
Sw: To może w ogóle nazwijmy się pustynne kotliny...
So: Kreatywność, co się zowie! Czekaj! Wezmę moją talię tarota! Ona nam pomoże! Soulforged wyciąga kartę
ÓSEMKA MIECZY!
Sw: Nie krzycz tak, bo mi mózg drugim uchem wypłynie... Ale co z tą kartą, co ona znaczy?
So: No zbliżającą się bardzo trudną sytuację, a jednocześnie możliwość wyjścia z kryzysu, co jednak będzie wiązało się z dużym trudem i wyrzeczeniami...
Sw: Łał... To chyba przedstawia naszą teraźniejszą sytuację... Ty czekaj! A może tak nazwijmy to forum!
So: O! Mówiłem, że coś wymyślisz!
Sw: Ale wymyśliłem, naprawdę... To Ty wyciągnąłeś kartę...
So: Ale to Ty stwierdziłeś żeby tak nazwać!
Sw: Ale to Ty...

Dalsza część tego dialogu to zwrotne sprzężenie wzajemnej adoracji i seksu samoocenowego, które często są udziałem moim i Soulforged'a. Potem zaś już tylko rozprawialiśmy o znaczeniach kart tarota, archetypach wszelkiego rodzaju, o tym jak nawiązać do znanych nam historii, mitologii, itp., itd., a parę dni później stanęło forum.

KONIEC
Powrót do góry Go down
https://8mieczy.forumpolish.com
 
Dalibóg! Skąd taka beznadziejna nazwa?!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ósemka Mieczy :: Sprawy ważkie :: Na początek...-
Skocz do: