Ósemka Mieczy
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


/suty/ Jesteś brzydki a szkielet ma 206 kości! /suty/
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Aaaaa... Dla mnie masz stajla :<

Go down 
+2
___
Swantewit
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Swantewit
Administrator
Swantewit


Male Dołączenie : 22/06/2012
Wiek : 32
Skąd : Łomża

Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aaaaa... Dla mnie masz stajla :<   Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 EmptyNie Lis 04, 2012 8:08 am

Neee... Jakikolwiek obrazek związany z tematyką forum. Najlepiej żeby to była jakaś interpretacja własna Ósemki Mieczy.

klik

klak

klok

klek

kluk

klyk
Powrót do góry Go down
https://8mieczy.forumpolish.com
D.A.J

D.A.J


Male Dołączenie : 28/10/2012

Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aaaaa... Dla mnie masz stajla :<   Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 EmptyPon Gru 03, 2012 9:07 pm

Jest chyba błąd w stylu, po prawej mam taki ładny pasek, a po lewej nie Sad
Powrót do góry Go down
Swantewit
Administrator
Swantewit


Male Dołączenie : 22/06/2012
Wiek : 32
Skąd : Łomża

Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aaaaa... Dla mnie masz stajla :<   Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 EmptyPon Gru 03, 2012 9:10 pm

Ja tak nie mam O.o Prześlij screen, prosze.
Powrót do góry Go down
https://8mieczy.forumpolish.com
D.A.J

D.A.J


Male Dołączenie : 28/10/2012

Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aaaaa... Dla mnie masz stajla :<   Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 EmptyPon Gru 03, 2012 10:25 pm

Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 Skrinkz
Powrót do góry Go down
Swantewit
Administrator
Swantewit


Male Dołączenie : 22/06/2012
Wiek : 32
Skąd : Łomża

Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aaaaa... Dla mnie masz stajla :<   Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 EmptyPon Gru 03, 2012 10:26 pm

Loli lol... Masz inną rozdzielczość ekranu. Pomyślim nad tym jutero Wink
Powrót do góry Go down
https://8mieczy.forumpolish.com
D.A.J

D.A.J


Male Dołączenie : 28/10/2012

Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aaaaa... Dla mnie masz stajla :<   Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 EmptyPon Gru 03, 2012 10:28 pm

A faktycznie, jak się przyjrzeć to jest ten pasek, tyko zasłonięty przez eee właściwą część forum.
Powrót do góry Go down
Bloo

Bloo


Male Dołączenie : 27/10/2012
Skąd : Kraków

Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aaaaa... Dla mnie masz stajla :<   Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 EmptyPon Sty 07, 2013 4:52 pm

Wpadłem tutaj z ważną inicjatywą. A mianowicie chodzi mi o upiększenie naszego wspaniałego forum. Przeglądając PBF'y rywalizujące z nami na bestach zauważyłem, że wiele z nich ma na prawdę genialną oprawę graficzną! Wiem, że nie mamy u siebie grafika ani informatyka który mógłby to wszystko jakoś ładnie ogarnąć, ale i tak wygląda to u nas całkiem nieźle. Uważam jednak, że sporo uroku dodałyby nam obrazki przy subforach. Oczywiście wszystkie utrzymane w klimacie fantasy i tytułowej Ósemki Mieczy. Co o tym sądzicie?

Dla lepszego wglądu w mój pomysł spójrzcie jak zrobiła to konkurencja:

Pokemon Eternal

Nasi wstrętni wrogowie!!!
Powrót do góry Go down
D.A.J

D.A.J


Male Dołączenie : 28/10/2012

Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aaaaa... Dla mnie masz stajla :<   Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 EmptyPon Sty 07, 2013 6:33 pm

Pokemony nie mają takiej ładnej, ale to drugie to już tak
Powrót do góry Go down
___
Forumfeller
Forumfeller
___


Male Dołączenie : 23/06/2012

Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aaaaa... Dla mnie masz stajla :<   Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 EmptyPon Sty 07, 2013 6:35 pm

Pokemony nie mają ładnej, a w tej drugiej palec boli od scrollowania Razz
Powrót do góry Go down
Swantewit
Administrator
Swantewit


Male Dołączenie : 22/06/2012
Wiek : 32
Skąd : Łomża

Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aaaaa... Dla mnie masz stajla :<   Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 EmptyPon Sty 07, 2013 6:36 pm

Było coś takiego na LS Razz Ale obrazka Kotła nie-na-zamówienie sobie nie wyobrażam Razz Chociaż przeciw samemu pomysłowi nic nie mam.
Wracając jednak do poruszonego tematu naszych rywali - takich gifów, które jeszcze po najechaniu dopiero zaczynają się ruszać chyba nikt tutaj nie zrobi :<

[mam to traktować jako wyzwanie? - adminorro]
Powrót do góry Go down
https://8mieczy.forumpolish.com
Bloo

Bloo


Male Dołączenie : 27/10/2012
Skąd : Kraków

Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aaaaa... Dla mnie masz stajla :<   Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 EmptyPon Sty 07, 2013 7:48 pm

Akurat mnie pokemony urzekły, pewnie to kwestia gustu albo skrzywienie z dzieciństwa ;P
Cieszy mnie, że pomysł nie obszedł się bez echa i jest nawet społeczna akceptacja. Możemy powoli przystąpić do planowania jak to dokładnie ma wyglądać.
To są moje propozycję dotyczące Księstw:

1

2

3

4

Wiem jakie jest Twoje zdanie Swan na temat obrazków z DevianArt, ale ja się z nim nie zgadzam, więc i tak wrzucam ;p

I rzeczywiście, obrazek symbolizujący kocioł jest sporym problemem.
Powrót do góry Go down
D.A.J

D.A.J


Male Dołączenie : 28/10/2012

Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aaaaa... Dla mnie masz stajla :<   Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 EmptyPon Sty 07, 2013 8:14 pm

Wszystkie mi przypominają hirołsy Very Happy
Powrót do góry Go down
Swantewit
Administrator
Swantewit


Male Dołączenie : 22/06/2012
Wiek : 32
Skąd : Łomża

Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aaaaa... Dla mnie masz stajla :<   Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 EmptyPon Sty 07, 2013 8:16 pm

Niech moderator forum zdecyduje czyli Soulforged Wink Ja się nie będę wypowiadał, bo on jest pomysłodawcą, twórcą i mistrzem tej krainy Smile
Powrót do góry Go down
https://8mieczy.forumpolish.com
Bloo

Bloo


Male Dołączenie : 27/10/2012
Skąd : Kraków

Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aaaaa... Dla mnie masz stajla :<   Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 EmptyPon Sty 07, 2013 8:25 pm

W sumie jak teraz na nie spojrzałem to mi też przypominają "hirosły" Razz
Powrót do góry Go down
Bloo

Bloo


Male Dołączenie : 27/10/2012
Skąd : Kraków

Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aaaaa... Dla mnie masz stajla :<   Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 EmptySob Sty 19, 2013 3:08 pm

Co prawda wiem, że z powodu sesji trwa zastój, lecz tema odświeżam i liczę, że kochany Soul poświęci mu trochę uwagi. Oto i moje kolejne propozycje, starałem się odejść od skojarzeń z "hirołsami":

5

6

Szóstka to mój faworyt Very Happy
Powrót do góry Go down
Soulforged
Kabał Czedara
Kabał Czedara
Soulforged


Dołączenie : 23/06/2012

Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aaaaa... Dla mnie masz stajla :<   Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 EmptyNie Sty 20, 2013 6:51 pm

Ja bym stawiał na nr 5 Razz

Sęk w tym, że jak do Ks. ma być obrazek, to trza by coś do innych krain znaleźć coby nie było wrażenia że któraś część jest uprzywilejowana.
Powrót do góry Go down
Kuna

Kuna


Male Dołączenie : 23/06/2012
Wiek : 28

Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aaaaa... Dla mnie masz stajla :<   Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 EmptyNie Sty 20, 2013 7:34 pm

Poprę swym skromnym głosem Soula, że nr 5 jest piękny. I drugim skromnym głosem inicjatywę Bloo, że warto by coś takiego wsadzić. A Bloo ma gust cat , to zapewne zechce poszukać jakichś obrazków do Innych Krajów - na przykład zlepek pustyni/Himalajów/stepów + kieś ruiny. A jeśli adminowie zechcą owe obrazki wsadzić, to ja zaraz znajdę coś, co Swantewitowi się spodoba jako obrazek Kotła.
Powrót do góry Go down
Bloo

Bloo


Male Dołączenie : 27/10/2012
Skąd : Kraków

Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aaaaa... Dla mnie masz stajla :<   Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 EmptyNie Sty 20, 2013 8:29 pm

Poszukam, poszukam. Większość z was ma sesje, a ja mam ferie, więc nie widzę innego wyjścia. W najbliższym czasie pojawią się moje kolejne propozycję.
Powrót do góry Go down
Bloo

Bloo


Male Dołączenie : 27/10/2012
Skąd : Kraków

Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aaaaa... Dla mnie masz stajla :<   Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 EmptyPon Sty 21, 2013 1:15 am

I oto pierwsze owoce moich poszukiwań:

1

1.1

2

3

4

5

Ciężko sprostać twoim wymaganiom Drogi Kuno, są zbyt ogólnikowe. Wrzuciłem tutaj to co najbardziej mi do nich pasowało. Jednak jest jeszcze wiele wspaniałych grafik, dlatego też jeśli nic z tego Ci się nie podoba, odsyłam tutaj
Powrót do góry Go down
Swantewit
Administrator
Swantewit


Male Dołączenie : 22/06/2012
Wiek : 32
Skąd : Łomża

Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aaaaa... Dla mnie masz stajla :<   Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 EmptyPon Sty 21, 2013 7:42 am

1.1, 2 albo 5 - moim zdaniem bdb :<
Powrót do góry Go down
https://8mieczy.forumpolish.com
Kuna

Kuna


Male Dołączenie : 23/06/2012
Wiek : 28

Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aaaaa... Dla mnie masz stajla :<   Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 EmptyPon Sty 21, 2013 7:53 am

Yeah, znam deviantart. Myślałem tylko o połączeniu min. trzech obrazków. Takiej 1.1, 2 i 4. Tylko znowu, jeśli zrobimy obrazek do Ks. w formie rysunku, to do Innych Krajów w formie mieszanych rysunków z fotografiami będzie się gryzło. Powinno to być jednolite - czyli albo znaleźć focie do Ks. i zamiast 4/5, albo namalowane krajobrazy do 1.1 i 2.
Powrót do góry Go down
Bloo

Bloo


Male Dołączenie : 27/10/2012
Skąd : Kraków

Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aaaaa... Dla mnie masz stajla :<   Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 EmptyPon Sty 21, 2013 10:36 am

Ciężkie stawiasz przede mną wyzwania Razz

6

7

8

Oraz zdjęciowa propozycja dla "Księstw" - Bum


Szukając grafiki dla "Innych Krajów" natknąłem się na coś pasującego do "Księstw" - tadam!
Powrót do góry Go down
Kuna

Kuna


Male Dołączenie : 23/06/2012
Wiek : 28

Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aaaaa... Dla mnie masz stajla :<   Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 EmptyPon Sty 21, 2013 5:42 pm

Inne Kraje widziałbym tak:

1

lubo tak:

2( profesjonalna obsługa Painta >: )

Oczywiście równie dobrze z podobnymi obrazkami i po lepszej obróbce.
Powrót do góry Go down
Bloo

Bloo


Male Dołączenie : 27/10/2012
Skąd : Kraków

Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aaaaa... Dla mnie masz stajla :<   Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 EmptyPon Sty 21, 2013 10:42 pm

W takim razie materiały mamy, koncept jest, potrzebujemy tylko kogoś kto nam to profesjonalnie złoży. Ktoś chętny?
Powrót do góry Go down
Swantewit
Administrator
Swantewit


Male Dołączenie : 22/06/2012
Wiek : 32
Skąd : Łomża

Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aaaaa... Dla mnie masz stajla :<   Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 EmptyWto Sty 22, 2013 8:49 am

Myst ściągnijcie albo Melisandrę :< Jeno do Kotła nie ma nicz, to uno, a due, że te obrazki są b. duże... To forum przede wszystkim ma polegać na pisaniu, nie na obrazkach Razz To przyciąga nóbkidy, owszem, a i inni się leiej poczują jak będą mogli popatrzeć na pokradzione z deviantarta malunki, ale kurna... Żeby nie było to takie duże jak na jebjatanie...
Powrót do góry Go down
https://8mieczy.forumpolish.com
Sponsored content





Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Aaaaa... Dla mnie masz stajla :<   Aaaaa... Dla mnie masz stajla :< - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Aaaaa... Dla mnie masz stajla :<
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ósemka Mieczy :: Sejmik :: Obrady sejmikowe-
Skocz do: