Ósemka Mieczy
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


/suty/ Jesteś brzydki a szkielet ma 206 kości! /suty/
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Świat z eragona

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
agaenei

agaenei


Female Dołączenie : 25/01/2013
Wiek : 31

Świat z eragona Empty
PisanieTemat: Świat z eragona   Świat z eragona EmptySro Mar 27, 2013 7:25 pm

Zanim zaczniecie hejt dodam, że ja też uważam książkę za dziecinną i miałką, w sam raz na raz Very Happy. Ale świat w niej opisany jest idealny, by osadzić w niej sesję RPG: Czytelne zasady magii, mapa, a do tego historia opisana szczątkowo, akurat żeby zahaczyć o nią, ale i wymyślić wydarzenie w razie potrzeby. Ba, mogę się nawet zgłosić do konkursu na GM-a, uważam że to byłoby idealne jako pierwsza próba mistrzowania w PBF.
Powrót do góry Go down
Swantewit
Administrator
Swantewit


Male Dołączenie : 22/06/2012
Wiek : 32
Skąd : Łomża

Świat z eragona Empty
PisanieTemat: Re: Świat z eragona   Świat z eragona EmptySro Mar 27, 2013 7:45 pm

Znajdź graczy i proszę bardzo Smile Ja się nie piszę. Eragona skończyłem... ... na pierwszej stronie, chociaż (do dzisiaj pluję sobie z tego tytuły w brodę) skłoniłem Rodziców do jego zakupu zanim go przejrzałem Razz
Z nim jest jak z Gerberem. Próbowałem je kiedyś jeść, jak miałem bardzo chory żołądek żeby się szybciej wyleczyć. Taka papka, że przez moje gardziołko nie przeszła xD
Powrót do góry Go down
https://8mieczy.forumpolish.com
___
Forumfeller
Forumfeller
___


Male Dołączenie : 23/06/2012

Świat z eragona Empty
PisanieTemat: Re: Świat z eragona   Świat z eragona EmptySro Mar 27, 2013 8:03 pm

Poszedł ___ do empiku. Patrz: Eragon.
Otworzył ___ na losowej stronie, jak to czyni by zaznajomić się z książkami mu nieznanymi.
Przeczytał: "Byli głodni. Więc zjedli [...]".
Odłożył ___ książkę na półkę i już nigdy więcej się do niej nie zbliżył.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Świat z eragona Empty
PisanieTemat: Re: Świat z eragona   Świat z eragona Empty

Powrót do góry Go down
 
Świat z eragona
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Świat
» [Prośba] Świat Starcrafta

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ósemka Mieczy :: Sejmik :: Targowisko Systemów-
Skocz do: