Ósemka Mieczy
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


/suty/ Jesteś brzydki a szkielet ma 206 kości! /suty/
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Arch'go't z klanu Trzech Czaszek

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
perian

perian


Male Dołączenie : 30/11/2012

Arch'go't z klanu Trzech Czaszek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Arch'go't z klanu Trzech Czaszek   Arch'go't z klanu Trzech Czaszek - Page 2 EmptyPią Maj 24, 2013 10:22 am

- Dobrze się spisaliście, Dzieci - powiedziałem do nich, głaszcząc je po głowach. Wizja była dla mnie czymś niezbyt przyjemnym.
- Idźcie spać Dzieci, ja muszę porozmawiać.

Zasiadłem przed kupką chrustu. Żywiołem ognia postarałem się wzniecić ogień.
Wdech. Raz. Dwa. Trzy. Cztery. Świat powoli zaczął cichnąć. Uderzenia serca zwolniły. Pięć. Sześć. Siedem. Powietrze nadal cienkim strumieniem wpływało do moich płuc. Powoli je wypełniając, traciłem kontakt z rzeczywistością.
- Duchy przodków. Wspomóżcie mnie swoją mądrością. Przybądźcie i zasiądźcie w okół tego ognia.
Powrót do góry Go down
Swantewit
Administrator
Swantewit


Male Dołączenie : 22/06/2012
Wiek : 32
Skąd : Łomża

Arch'go't z klanu Trzech Czaszek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Arch'go't z klanu Trzech Czaszek   Arch'go't z klanu Trzech Czaszek - Page 2 EmptyWto Maj 28, 2013 11:30 am

Usłyszałeś szelest wiatru... Poczułeś przeszywający, niemożliwy do porównania z czymkolwiek innym chłód... Znałeś go: czułeś już parę razy. Zmarli byli obok...
- Czego chcesz od tych, którzy połączyli się z Wielkim Snem? - zahuczało w Twojej głowie. - Czemu zakłócasz nasz spokój?
Ból głowy powrócił. Z trudem utrzymywałeś kontakt. Musiałeś wytężać swojego ducha, by możliwość słyszenia przodków nie została przerwana... Gdy ciało cierpi - trudno by dusza mogła być w pełni swych sił...
Powrót do góry Go down
https://8mieczy.forumpolish.com
perian

perian


Male Dołączenie : 30/11/2012

Arch'go't z klanu Trzech Czaszek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Arch'go't z klanu Trzech Czaszek   Arch'go't z klanu Trzech Czaszek - Page 2 EmptyPią Cze 07, 2013 9:56 am

- Wybaczcie mi starsi, że zakłócam wasz spokój. Lecz przychodzę po łyk wody mądrosci z Waszej wiekowej studni. - Mówiłem do duchów z najwyższym szacunkiem.
- Nawiedziła mnie wizja, przepełniona plugastwem niezliczonym. Obawiam się, że może być to proroctwo - trud rozmowy stopniowo się nasilał, lecz nie robiłem tego poraz pierwszy. Opowiedziałem im wizje. Oczekiwałem pokornie na ich pytania i odpowiedzi. Rada. Trzeba Mi rady.
Powrót do góry Go down
Swantewit
Administrator
Swantewit


Male Dołączenie : 22/06/2012
Wiek : 32
Skąd : Łomża

Arch'go't z klanu Trzech Czaszek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Arch'go't z klanu Trzech Czaszek   Arch'go't z klanu Trzech Czaszek - Page 2 EmptySro Cze 19, 2013 3:59 pm

- Wąż... Wąż oznacza potęgę! - rzekł jeden z głosów. - Wąż to bohater!
- Bzdura! - warknął chwilę potem drugi. - Wąż to niebezpieczeństwo i zło! Chan zostanie zmieniony przez niedalekie zdarzenia na gorsze!
- Po części prawdę mówisz. Ale po części tylko! Wąż to zdrada! Chan zostanie zdradzony, a potem sam stanie się zdrajcą...
- A nieprawda! Bo tu nie o chana chodzi, tylko o samego Arch'go't'a! To jego własny umysł go zwiedzie, ale on jako bohater z tego spotkania wyjdzie!

Głosów takich pojawiło się jeszcze parę - i tak do każdego jednego symbolu. Każdy mówił co innego. Koniec-końców dynamiczna wymiana poglądów przekształciła się w żywiołową kłótnię. Powstał jeden wielki chaos zarówno głosów w Twoim umyśle, jak i odczuć Twojego ciała, który sprawił, że głowa rozbolała Cię jeszcze mocniej i połączenie z przodkami samo się urwało... Widać antenaci nie stracili swoich mocnych charakterów...
Powrót do góry Go down
https://8mieczy.forumpolish.com
Sponsored content





Arch'go't z klanu Trzech Czaszek - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Arch'go't z klanu Trzech Czaszek   Arch'go't z klanu Trzech Czaszek - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Arch'go't z klanu Trzech Czaszek
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» [8 Mieczy] Arch'go't z klanu Trzech Czaszek

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ósemka Mieczy :: Systemy autorskie :: Ósemka Mieczy :: Przygody-
Skocz do: