Ósemka Mieczy
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


/suty/ Jesteś brzydki a szkielet ma 206 kości! /suty/
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Propozycja na raptusesje i zombie survival

Go down 
+2
Bloo
Swantewit
6 posters
AutorWiadomość
Swantewit
Administrator
Swantewit


Male Dołączenie : 22/06/2012
Wiek : 32
Skąd : Łomża

Propozycja na raptusesje i zombie survival Empty
PisanieTemat: Propozycja na raptusesje i zombie survival   Propozycja na raptusesje i zombie survival EmptyWto Sty 22, 2013 11:20 am

Dwa pomysły tedy (takie minigry :*):
* szybkie sesje na szałtboxie (nie forumowym Razz), które potem będą wrzucane w inną kategorię - takie odpis-odpis-odpis aż się znudzi; a potem do następnej ustawki
* jakiś autorski systemik zombie survival na tym forum w innej kategorii :< DRUŻYNÓWKĘ przewiduję, a nie jak na głównej Ósemce - każdy sobie rzepkę skrobie.

Oczywiście do pierwszej i do drugiej - odrębne KP. Oczywiście pierwsze i drugie po szóstym lutego : ]

Kto chce? Kto chce? Malowane owce? :<
Powrót do góry Go down
https://8mieczy.forumpolish.com
Bloo

Bloo


Male Dołączenie : 27/10/2012
Skąd : Kraków

Propozycja na raptusesje i zombie survival Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja na raptusesje i zombie survival   Propozycja na raptusesje i zombie survival EmptyWto Sty 22, 2013 12:01 pm

- Dopóki sobie nie kupie nowej klawiatury to sesje na szałcie odpadają. Chociaż sam pomysł jest fajny, pod warunkiem, że zbierze się fajne i zgrana grupka.

- A co do zombie, piszę się. Akurat właśnie skończył pierwszy sezon The Walking Dead i mam ochotę na coś takiego.

I jak już tak dzielimy się pomysłami to ja również coś dodam od siebie. Mam pomysł na drużynówkę w realiach fantasy, coś epickiego, ale tak pół żartem pół serio. Jak znajdę trochę czasu na uporządkowanie materiałów to przedstawię wam dokładniej mój pomysł.
Powrót do góry Go down
Saitosa
Trolldad
Trolldad
Saitosa


Male Dołączenie : 04/12/2012
Wiek : 26

Propozycja na raptusesje i zombie survival Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja na raptusesje i zombie survival   Propozycja na raptusesje i zombie survival EmptyWto Sty 22, 2013 9:41 pm

Ta 'mała' propozycja Bloo brzmi ciekawie, szczerze powiem. A drużynówka zombie... cóż, skusiłbym się!
Powrót do góry Go down
Kuna

Kuna


Male Dołączenie : 23/06/2012
Wiek : 28

Propozycja na raptusesje i zombie survival Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja na raptusesje i zombie survival   Propozycja na raptusesje i zombie survival EmptyWto Sty 22, 2013 10:40 pm

Pierwsiejsze i drugiejsze zaklepujem siebie! Tu mi walnąłeś analogiczną odpowiedź na moją prośbę Lesij. <: I chcę zwłoków dużo, bo również skończyłem pierwszy sezon The Walking Dead.
Powrót do góry Go down
Iosis

Iosis


Female Dołączenie : 23/06/2012
Wiek : 31

Propozycja na raptusesje i zombie survival Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja na raptusesje i zombie survival   Propozycja na raptusesje i zombie survival EmptyWto Sty 22, 2013 11:07 pm

Obejrzałam już wszystkie odcinki (wybacz sesjo) ;D
Powrót do góry Go down
D.A.J

D.A.J


Male Dołączenie : 28/10/2012

Propozycja na raptusesje i zombie survival Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja na raptusesje i zombie survival   Propozycja na raptusesje i zombie survival EmptySro Sty 23, 2013 2:50 pm

Ja też się piszę!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Propozycja na raptusesje i zombie survival Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja na raptusesje i zombie survival   Propozycja na raptusesje i zombie survival Empty

Powrót do góry Go down
 
Propozycja na raptusesje i zombie survival
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [Propozycja] Survival horror
» Zombie take 2
» [Prośba&propozycja] A może hirołsy?
» [Deklaracje] Eden II (zombie apokalipsa)
» [propozycja] Dwa systemy (trochę rywalizacji i cyberpunkowe fantasy)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ósemka Mieczy :: Sejmik :: Obrady sejmikowe-
Skocz do: