Ósemka Mieczy
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


/suty/ Jesteś brzydki a szkielet ma 206 kości! /suty/
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Paintball

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Kuna

Kuna


Male Dołączenie : 23/06/2012
Wiek : 28

Paintball Empty
PisanieTemat: Paintball   Paintball EmptyWto Gru 18, 2012 2:51 pm

Natchniony przez Kreseczkę w temacie o footBALLU, stwierdziłem co by zapytać paintBALL. Sport wielce podobny do wcześniej wspomnianego, jako że są i BALLe i spocone facety, a rozgrywka jest wielce wojenna oraz brutalna. Czym się bardzo jednak różni, to to, że na braku symulacji wychodzi się lepiej.
Niemniej - ktoś się tym bawił? Kogoś wciągnęło? Ktoś marzy o tym, żeby przy jakiejś możliwej okazji pomalować administracji farbkami po ich pięknym ciele?
Ja sam jakiś czas temu bardzo intensywnie się tym parałem, jako że blisko mojego domu jest ogrodzony plac do paintballa, gdzie właścicielami są kumple posiadający sprzęt. I wciąż dobrze wspominam wszystkie mecze, a zwłaszcza z rodziną(co pozwoliło mi zadać ból wszystkim wujkom - niestety z wzajemnością).
Powrót do góry Go down
Swantewit
Administrator
Swantewit


Male Dołączenie : 22/06/2012
Wiek : 32
Skąd : Łomża

Paintball Empty
PisanieTemat: Re: Paintball   Paintball EmptyWto Gru 18, 2012 2:57 pm

Ja się piszę jak się spotkamy (w ferie albo wakacje). Zawsze chciałem, nigdy nie miałem okazji Very Happy Strzelec ze mnie żaden (w drzwi stodoły bym nie trafił), ale jak do kogoś podbiegnę to mu wpierdolę z piąchy albo wezmę ze sobą Kondzia (mój miecz)! Very Happy

Chętnie dam się barwnie wykorzystać Ciućkowi, co by potem bezkarnie móc mu spuścić wpierdol w walce wręcz :*
Powrót do góry Go down
https://8mieczy.forumpolish.com
D.A.J

D.A.J


Male Dołączenie : 28/10/2012

Paintball Empty
PisanieTemat: Re: Paintball   Paintball EmptyWto Gru 18, 2012 6:30 pm

Ja raz na Paintballu byłem. Zabawa przednia, szkoda że droga. Mam jednak zamiar zagrać znowu, ponieważ chcem. Niestety obstrzelanie administracji nie wyjdzie, ponieważ mieszkam daleko od was.
Powrót do góry Go down
Swantewit
Administrator
Swantewit


Male Dołączenie : 22/06/2012
Wiek : 32
Skąd : Łomża

Paintball Empty
PisanieTemat: Re: Paintball   Paintball EmptyWto Gru 18, 2012 6:36 pm

Tutaj każdy mieszka gdzie indziej...
Ja jestem ze wschodu, ale ze względu na studia w centrum (Willard też centrum), Soul i Ninjin to dzika północ. Kuna, zaś, Bloo, Myst i perian to samo południe.
Został nam więc tylko zachód, z którego jak jesteś, to będziesz miał tak samo daleko jak reszta Razz Na ferie/wakacje jakieś parę dni da się wygospodarować pewno ; ]
Powrót do góry Go down
https://8mieczy.forumpolish.com
D.A.J

D.A.J


Male Dołączenie : 28/10/2012

Paintball Empty
PisanieTemat: Re: Paintball   Paintball EmptyWto Gru 18, 2012 6:44 pm

Ja mieszkam też na samym południu, względnie blisko periana. Jednakowoż czułbym się odrobinę nieswojo, ponieważ zaniżam średnią wieku graczy na forum.
Powrót do góry Go down
___
Forumfeller
Forumfeller
___


Male Dołączenie : 23/06/2012

Paintball Empty
PisanieTemat: Re: Paintball   Paintball EmptyWto Gru 18, 2012 7:21 pm

Swantewit napisał:
Tutaj każdy mieszka gdzie indziej...
Ja jestem ze wschodu, ale ze względu na studia w centrum (Willard też centrum), Soul i Ninjin to dzika północ. Kuna, zaś, Bloo, Myst i perian to samo południe.
Został nam więc tylko zachód, z którego jak jesteś, to będziesz miał tak samo daleko jak reszta Razz Na ferie/wakacje jakieś parę dni da się wygospodarować pewno ; ]

Czuję się perfidnie pominięty :< Gdyby dobrą haubicę u mnie na podwórku postawić, to by do Niemców dostrzeliła :<
Powrót do góry Go down
Swantewit
Administrator
Swantewit


Male Dołączenie : 22/06/2012
Wiek : 32
Skąd : Łomża

Paintball Empty
PisanieTemat: Re: Paintball   Paintball EmptyWto Gru 18, 2012 7:41 pm

Wybacz nie wiem, gdzie jest Zielona Góra Razz
Z geografii nogą jestem! Wiem za to gdzie jest Kraków i Śląsk! xD
Masz 15-16 lat (bo miałeś 12 na LS Razz) I co z tego? Perian ma tyle samo. Gdybyśmy wychodzili z takiego założenia, to Soulforged by się nie przyznawał do mnie (3 lata różnicy) a ja do Kuny (też 3 lata różnicy).
Nie masz się czym przejmować. Najwyżej będziemy się śmiali z Twojej ignorancji i nie zabierzemy Cię na piwo do pub'u (co najwyżej gdzieś na tanie wino nad rzekę) :<
Powrót do góry Go down
https://8mieczy.forumpolish.com
Kuna

Kuna


Male Dołączenie : 23/06/2012
Wiek : 28

Paintball Empty
PisanieTemat: Re: Paintball   Paintball EmptyWto Gru 18, 2012 8:27 pm

Swantewit, 4 lata różnicy mojsa i Twojsa. A perian ten sam rocznik co ja, więc 16 lat bynajmniej nie ma. Chyba, że z ostatnich dni grudnia jest. Czepiam się. >:

Piwo czy wino i tak dostaniecie wszyscy w pupcie, nawet jeślibym sam grał na was wszystkich!
Powrót do góry Go down
Bloo

Bloo


Male Dołączenie : 27/10/2012
Skąd : Kraków

Paintball Empty
PisanieTemat: Re: Paintball   Paintball EmptyWto Gru 18, 2012 8:33 pm

W paintball nie grałem, lecz w bardzo pokrewną rzecz, a mianowicie airsoft( czy jakoś ). Bardzo mi się to podobało, mimo, że byłem tylko na kilku strzelankach. A z tego co mi wiadomo to podobna paintballowcy i airsoftowcy bardzo się nie lubią. U Ciebie Kuna też tak jest z tą sympatią?
Powrót do góry Go down
Kuna

Kuna


Male Dołączenie : 23/06/2012
Wiek : 28

Paintball Empty
PisanieTemat: Re: Paintball   Paintball EmptyWto Gru 18, 2012 8:37 pm

Nigdy nie miałem do czynienia z grupą ludzi grających w ASG(Air Soft Gun - bo tak to się chyba oficjalnie określa), choć mam znajomego, który intensywnie pakuje wszelkie oszczędności na ulepszanie i zakupywanie sprzętu do tej gry. I pamiętam, że zdarzyło nam się porównywać oba typy strzelanek, gdzie argumenty były wielce subiektywne. Nie grałem w ASG, wiem na czym to polega i mam duży sentyment do paintballa.
Powrót do góry Go down
D.A.J

D.A.J


Male Dołączenie : 28/10/2012

Paintball Empty
PisanieTemat: Re: Paintball   Paintball EmptyWto Gru 18, 2012 9:34 pm

Szkoda że nie ma wypożyczalni sprzętu do ASG, bo bym tego spróbował. Perian się bawił w airsoft kiedyś z tego co wiem. Ale wydaje mi się że do ASG potrzeba bardziej uczciwych ludzi.
Powrót do góry Go down
Bloo

Bloo


Male Dołączenie : 27/10/2012
Skąd : Kraków

Paintball Empty
PisanieTemat: Re: Paintball   Paintball EmptyCzw Gru 20, 2012 3:21 pm

Co prawda moje doświadczenie z ASG nie jest zbyt imponujące, lecz nawet ja sam zdążyłem zauważyć jak często są tam kłótnie. W lecie nie ma z tym problemu, bo mundury są w miarę cienki i zostają ślady na skórze. Natomiast w zimie (podkreślam, że miałem tylko raz przyjemność strzelać się na śniegu) byli goście, którzy po dostaniu całej serii przez plecy twierdzili, że nic nie było.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Paintball Empty
PisanieTemat: Re: Paintball   Paintball Empty

Powrót do góry Go down
 
Paintball
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ósemka Mieczy :: Agora :: Sport-
Skocz do: