Ósemka Mieczy
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


/suty/ Jesteś brzydki a szkielet ma 206 kości! /suty/
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 World of Warcraft

Go down 
+3
Kuna
Swantewit
perian
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Swantewit
Administrator
Swantewit


Male Dołączenie : 22/06/2012
Wiek : 32
Skąd : Łomża

World of Warcraft - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: World of Warcraft   World of Warcraft - Page 3 EmptyCzw Sty 03, 2013 9:57 pm

Jest. W godzinach późno wieczornych ja z Patrycją. Ja sam czasem rano Razz Gramy na serwerze x3. Spokojnie nas dogonisz jak zawalisz parę wieczorów Razz Leweluje się całkiem szybko. Szczególnie że za głosowanie można kupić gear'a, który poprawia dostawanie expa Razz
Powrót do góry Go down
https://8mieczy.forumpolish.com
nameless

nameless


Male Dołączenie : 30/11/2012
Wiek : 36
Skąd : Never, Never Land

World of Warcraft - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: World of Warcraft   World of Warcraft - Page 3 EmptyCzw Sty 03, 2013 10:00 pm

Przegrałem na moltenie ze 2 lata na woltku jeszcze zanim cata weszło Wink Jak sobie WoW'a odpuściłem to chodziły słuchy, że nigdy cata na molten nie wejdzie... A tu zonk. No nic. Spróbuję to dziadostwo pościągać. Może przy pomyślnych wiatrach za jaki tydzień zobaczę co tam nowego w tym kataklyźmie bounce

Przy okazji:
Macie jakieś namiary na tego kataklyzma, żeby nie był na TPB? Moj dostawca blokuje tę stronę...
Powrót do góry Go down
D.A.J

D.A.J


Male Dołączenie : 28/10/2012

World of Warcraft - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: World of Warcraft   World of Warcraft - Page 3 EmptyPią Sty 04, 2013 5:41 pm

Mogę podesłać magnet linka z TPB, wklejasz do torrentów i działa Razz
Powrót do góry Go down
nameless

nameless


Male Dołączenie : 30/11/2012
Wiek : 36
Skąd : Never, Never Land

World of Warcraft - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: World of Warcraft   World of Warcraft - Page 3 EmptyPią Sty 04, 2013 6:19 pm

Poprosiłbym. Bo strony TPB nie mam jak odpalić, żeby się do tego dostać. A Google mówi mi, że to tylko tam -.-'
Powrót do góry Go down
D.A.J

D.A.J


Male Dołączenie : 28/10/2012

World of Warcraft - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: World of Warcraft   World of Warcraft - Page 3 EmptyPią Sty 04, 2013 8:01 pm

Kod:
magnet:?xt=urn:btih:27b6443773dc83e80d123ac6991afb76cb899639&dn=World+of+Warcraft%3A+Cataclysm&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.openbittorrent.com%3A80&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.publicbt.com%3A80&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.istole.it%3A6969&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.ccc.de%3A80
Powrót do góry Go down
nameless

nameless


Male Dołączenie : 30/11/2012
Wiek : 36
Skąd : Never, Never Land

World of Warcraft - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: World of Warcraft   World of Warcraft - Page 3 EmptyPią Sty 04, 2013 8:05 pm

To za miesiąc może ściągnę ;p Dzięki.
Powrót do góry Go down
Swantewit
Administrator
Swantewit


Male Dołączenie : 22/06/2012
Wiek : 32
Skąd : Łomża

World of Warcraft - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: World of Warcraft   World of Warcraft - Page 3 EmptyCzw Lut 07, 2013 6:35 am

Założyłem sobie nowe postaci tak w hordzie jak i w allaju. Jak ktoś chce zaczynać, mogę grać z nią/nim ;<
I serio - nie bać się zacząć właśnie teraz Wink
Powrót do góry Go down
https://8mieczy.forumpolish.com
D.A.J

D.A.J


Male Dołączenie : 28/10/2012

World of Warcraft - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: World of Warcraft   World of Warcraft - Page 3 EmptyCzw Lut 07, 2013 2:10 pm

Ja się przesiadłem na monster wow, większy xp ratio, dungeon finder działa i mniej bugów.
Powrót do góry Go down
Swantewit
Administrator
Swantewit


Male Dołączenie : 22/06/2012
Wiek : 32
Skąd : Łomża

World of Warcraft - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: World of Warcraft   World of Warcraft - Page 3 EmptyCzw Lut 07, 2013 3:56 pm

Dungeon finder działa też na moltenie Razz Powiem więcej - molten jest najmniej bug'owym serwerem, co było potwierdzone głosowaniem użytkowników jakiś czas temu (skupiają się tylko raczej na wyższych lokacjach), ale do as you please Razz
Powrót do góry Go down
https://8mieczy.forumpolish.com
D.A.J

D.A.J


Male Dołączenie : 28/10/2012

World of Warcraft - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: World of Warcraft   World of Warcraft - Page 3 EmptyCzw Lut 07, 2013 4:21 pm

Mi jakoś Dungeon finder nie działał, trzeba było mieć całą drużynę żeby wejść na jakiegoś dungeona. I expienie to była tragedia, 90% quesrów nie działa.
Powrót do góry Go down
Swantewit
Administrator
Swantewit


Male Dołączenie : 22/06/2012
Wiek : 32
Skąd : Łomża

World of Warcraft - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: World of Warcraft   World of Warcraft - Page 3 EmptyCzw Lut 07, 2013 4:38 pm

Przesadzasz. Ale to prawda, że na niskich lokacjach nie dbają o kłesty. Nie dziwię im się jednak, bo niski level można wbić też mobami. Im wyżej tym lepiej ;<
Powrót do góry Go down
https://8mieczy.forumpolish.com
Kuna

Kuna


Male Dołączenie : 23/06/2012
Wiek : 28

World of Warcraft - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: World of Warcraft   World of Warcraft - Page 3 EmptyCzw Lut 07, 2013 7:01 pm

Ja jak pogrywałem, to od 20 - 35 lvla wbiłem na dungeonach przy użyciu dungeon findera. Razz
Powrót do góry Go down
D.A.J

D.A.J


Male Dołączenie : 28/10/2012

World of Warcraft - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: World of Warcraft   World of Warcraft - Page 3 EmptyCzw Lut 07, 2013 7:28 pm

Możliwe że wrócę do moltena. 90% osób na monsterze to hiszpanie i meksykanie, nie da się z nimi dogadać. Większość nawet nie umie po angielsku pisać.
Powrót do góry Go down
Swantewit
Administrator
Swantewit


Male Dołączenie : 22/06/2012
Wiek : 32
Skąd : Łomża

World of Warcraft - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: World of Warcraft   World of Warcraft - Page 3 EmptyCzw Lut 07, 2013 7:58 pm

Aleś se kurna serwer wybrał xD
Powrót do góry Go down
https://8mieczy.forumpolish.com
Sponsored content





World of Warcraft - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: World of Warcraft   World of Warcraft - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
World of Warcraft
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ósemka Mieczy :: Agora :: Rozrywka-
Skocz do: