Ósemka Mieczy
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


/suty/ Jesteś brzydki a szkielet ma 206 kości! /suty/
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 OCTGN [emulator gier karcianych]

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Soulforged
Kabał Czedara
Kabał Czedara
Soulforged


Dołączenie : 23/06/2012

OCTGN [emulator gier karcianych] Empty
PisanieTemat: OCTGN [emulator gier karcianych]   OCTGN [emulator gier karcianych] EmptyNie Lis 25, 2012 3:42 pm

Jako że mamy tu fantastycznego PBF-a, oddam ku rozwadze istnienie pewnej ciekawej aplikacji.

Wszystkim co lubią różnego rodzaju karcianki a miewają problemy ze znalezieniem partnerów do rzeczywistej rozgrywki, znalezieniem czasu, lub nie stać ich na to hobby (oj, kasożerne jest...) polecam programik o wdzięcznej nazwie OCTGN.
Pozwala przez sieć grać ze znajomymi - i nie tylko - w większość większych, dostępnych, kolekcjonerskich gier karcianych. Niewielki, wygodny, stabilny. Tutaj STRONA projektu, wraz z działami poświęconymi poszczególnym dostępnym grom.

Prywatnie gram w A Game of Thrones LCG oraz Call of Cthulhu LCG i zdarza mi się szukać chętnych do rozgrywki Very Happy

Jeśli ktoś jest zainteresowany, to zachęcam gorąco. W razie problemów z instalacją samego programu lub pytaniami odnośnie gier, jestem do usług Smile


Ostatnio zmieniony przez Soulforged dnia Nie Lis 25, 2012 5:21 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Swantewit
Administrator
Swantewit


Male Dołączenie : 22/06/2012
Wiek : 32
Skąd : Łomża

OCTGN [emulator gier karcianych] Empty
PisanieTemat: Re: OCTGN [emulator gier karcianych]   OCTGN [emulator gier karcianych] EmptyNie Lis 25, 2012 4:00 pm

Nie polecam :< Osobnik wyżej i jego kumple posiadają potężne deck'i, z którymi potyczki mogą zrodzić w Was wręcz wyuczoną bezradność, która jak bardziej wtajemniczeni wiedzą jest bliską siostrą DEPRESJI :<
Powrót do góry Go down
https://8mieczy.forumpolish.com
Soulforged
Kabał Czedara
Kabał Czedara
Soulforged


Dołączenie : 23/06/2012

OCTGN [emulator gier karcianych] Empty
PisanieTemat: Re: OCTGN [emulator gier karcianych]   OCTGN [emulator gier karcianych] EmptyNie Lis 25, 2012 4:15 pm

To pomówienie! xD

Jestem b. przeciętnym graczem! Poza tym, każdy kiedyś zaczynał Very Happy
Wg mnie taki sposób gry jest fajny chociaż by po to, żeby nauczyć się podstaw, poznać grę zanim się ją np. kupi i zacznie grać z kolegami.
A Ty tak ludzi zniechęcasz od razu :<
Powrót do góry Go down
___
Forumfeller
Forumfeller
___


Male Dołączenie : 23/06/2012

OCTGN [emulator gier karcianych] Empty
PisanieTemat: Re: OCTGN [emulator gier karcianych]   OCTGN [emulator gier karcianych] EmptyNie Lis 25, 2012 4:30 pm

A ja bym chętnie pograł w Veto!

Albo starego dobrego MTG, może być w Ext.
Powrót do góry Go down
Soulforged
Kabał Czedara
Kabał Czedara
Soulforged


Dołączenie : 23/06/2012

OCTGN [emulator gier karcianych] Empty
PisanieTemat: Re: OCTGN [emulator gier karcianych]   OCTGN [emulator gier karcianych] EmptyNie Lis 25, 2012 5:09 pm

Veto! też jest Razz

Od bidy mogę definicję gry i sety zainstalować Very Happy
Powrót do góry Go down
___
Forumfeller
Forumfeller
___


Male Dołączenie : 23/06/2012

OCTGN [emulator gier karcianych] Empty
PisanieTemat: Re: OCTGN [emulator gier karcianych]   OCTGN [emulator gier karcianych] EmptyNie Lis 25, 2012 5:32 pm

to dawaj w weto! nie żebym miał na to czas! ale dawaj!
Powrót do góry Go down
Ninjin




Dołączenie : 01/10/2012

OCTGN [emulator gier karcianych] Empty
PisanieTemat: Re: OCTGN [emulator gier karcianych]   OCTGN [emulator gier karcianych] EmptySro Gru 05, 2012 8:54 pm

O, też bym mógł w Veto po sieci czasem zagrać Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





OCTGN [emulator gier karcianych] Empty
PisanieTemat: Re: OCTGN [emulator gier karcianych]   OCTGN [emulator gier karcianych] Empty

Powrót do góry Go down
 
OCTGN [emulator gier karcianych]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ósemka Mieczy :: Agora :: Rozrywka-
Skocz do: