Ósemka Mieczy
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


/suty/ Jesteś brzydki a szkielet ma 206 kości! /suty/
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 [Prośba&propozycja] A może hirołsy?

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Soulforged
Kabał Czedara
Kabał Czedara
Soulforged


Dołączenie : 23/06/2012

[Prośba&propozycja] A może hirołsy? Empty
PisanieTemat: [Prośba&propozycja] A może hirołsy?   [Prośba&propozycja] A może hirołsy? EmptyPon Kwi 01, 2013 10:03 am

Najlepsze pomysły przychodzą człowiekowi do głowy w nocy. Tak też wczoraj w nocy, czytając o działaniach Erwina Rommla w Afryce przyszła mi do głowy ciekawa idea. Nie, nie chodzi o klimat II WŚ.

A gdyby tak spróbować zaadaptować na potrzeby grupówki jakiejś świat znany z serii Heroes of Might & Magic (tak, wiem - w VI jest inny zapis)?

Niezależnie od tego, czy posługiwać by się przyszło światem znanym z części 1-3, 4 czy 5-6, dysponujemy mapą, dość jasno opisanym systemem frakcji i głównych sił politycznych, znamy ważne postacie, elementy przedstawionych kultur, rasy itd. Właściwie wszystko podane jak na talerzu.

Proponowałbym jednak wersję z V/VI gdyż tam świat był lepiej opisany i przedstawiony, zdecydowanie bardziej rozbudowany.

W kwestii systemu: moja propozycja to stosowanie rozwiązań ze zwykłej 8-ki, czyli ten sam wzór postaci i zwykły storytelling. Może grupówka dla 3-4 graczy?
Powrót do góry Go down
Swantewit
Administrator
Swantewit


Male Dołączenie : 22/06/2012
Wiek : 32
Skąd : Łomża

[Prośba&propozycja] A może hirołsy? Empty
PisanieTemat: Re: [Prośba&propozycja] A może hirołsy?   [Prośba&propozycja] A może hirołsy? EmptyPon Kwi 01, 2013 3:27 pm

Mogę być MG w Ashanie (V i VI), ale nie piszę się na grupówki. Pamiętaj, że ze względu na ograniczenia MG są płatne w sławie, a są ludzie prawie bez niej. Grupówki też nie ściągną nowych (no bo są płatne właśnie).
Proponowałbym jednak pojedynczą, klasyczną sesję - jak w Ósemce.
Powrót do góry Go down
https://8mieczy.forumpolish.com
Soulforged
Kabał Czedara
Kabał Czedara
Soulforged


Dołączenie : 23/06/2012

[Prośba&propozycja] A może hirołsy? Empty
PisanieTemat: Re: [Prośba&propozycja] A może hirołsy?   [Prośba&propozycja] A może hirołsy? EmptyPon Kwi 01, 2013 9:07 pm

Też może być. Też być może Very Happy
Pytanie czy są jeszcze jacyś zainteresowani, to by można dopracować szczegóły coby ujednolicić sprawę.

Powrót do góry Go down
___
Forumfeller
Forumfeller
___


Male Dołączenie : 23/06/2012

[Prośba&propozycja] A może hirołsy? Empty
PisanieTemat: Re: [Prośba&propozycja] A może hirołsy?   [Prośba&propozycja] A może hirołsy? EmptyWto Kwi 02, 2013 4:37 am

A będzie można grać mrocznym mesjaszem? Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Prośba&propozycja] A może hirołsy? Empty
PisanieTemat: Re: [Prośba&propozycja] A może hirołsy?   [Prośba&propozycja] A może hirołsy? Empty

Powrót do góry Go down
 
[Prośba&propozycja] A może hirołsy?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Ósemka Mieczy :: Sejmik :: Targowisko Systemów-
Skocz do: